Stopkova Plzeňská Pivnice

Restauracja bezglutenowa w Brno 2
4.9 / 5

na podstawie 2 Opinie klientów

100 % zalecenia

Informacje Stopkova Plzeňská Pivnice

W Stopkova Plzeňská Pivnice goście z nietolerancją glutenu nie zmarnują swoich pieniędzy. Bardzo podkreśla się bezpieczeństwo o różnorodność dań bezglutenowych. Dla Stopkova Plzeňská Pivnice gotowanie bezglutenowe oznacza używanie wyłącznie bezglutenowych składników i ścisłe przestrzeganie oddzielania żywności zawierającej gluten od produktów bezglutenowych. Personel również dba o osoby z celiakią: w Stopkova Plzeňská Pivnice odzyskują oni jakość życia. Bezglutenowa radość dla całej rodziny!

2 Zdjęcia i filmy

2 Opinie

Napisz opinię
 • Zdjęcie profilowe użytkownika RANO

  Celiac friendly!

  , przez
  opinia
  Atmosfera
  Usługa
  Różnorodność
  Posiłki
   Used the app to find a safe place to get lunch and this was the nearest one. Went there and asked if gluten free options where available and a straight atrong yes was the answer I luckly got! The menu card shows you exactly what it is safe for you to eat even if you do not speak a wird of czech as I don't! The staff is very friendly, willing to help and you do not those evil looks of "why you don't eat gluten".
 • Zdjęcie profilowe użytkownika Andrea Salayová

  Bezlepková česká kuchyňa

  , przez
  opinia
  Atmosfera
  Usługa
  Różnorodność
  Posiłki
   Tento podnik vždy odporúčam všetkým svojim známym, majú skvelú českú kuchyňu a množstvo bezlepkových možností, vrátane bezlepkového pečiva a dezertov. V menu je všetko jasne označené bezlepkovým znakom a obsluha je pri výbere nápomocná. Odporúčam hlavne rebrá s bezlepkovými bagetkami a čokoládovo-višňový brownie! Okrem toho si robia vlastné údeniny, ktoré sú tiež všetky bezlepkové :)