LA STRADA

Restauracja bezglutenowa w Brno
3.2 / 5

na podstawie 4 Opinie klientów

50 % zalecenia

Informacje LA STRADA

W LA STRADA osoby z celiakią mogą cieszyć się pizzą razem z przyjaciółmi. Dostępne są różne pizze, wiele z nich jest bezglutenowych. Nie zmarnujesz tu swoich pieniędzy, niezależnie od tego czy cierpisz na nietolerancję glutenu czy też nie. Jeśli masz nietolerancję na gluten, dobrze jest złożyć zamówienie z wyprzedzeniem. Oznacza to, że dostaniesz swoją pizzę taką, jaką lubisz - smaczną o w 100% bezglutenową. Bezpieczna i smaczna radość.

1 Zdjęcia i filmy

4 Opinie

Napisz opinię
 • Zdjęcie profilowe użytkownika hanushka

  Asi špatný kuchař??

  , przez
  Atmosfera
  Usługa
  Różnorodność
  Posiłki
   Nedávno jsem do restaurace zavítala po delší době a byla jsem velmi zklamaná. Pizzu tvořilo nedopečené, rozmočené gumové těsto, na žádost ještě pár minut dopečeno, ale bohužel už to ničemu nepomohlo. Z hladu snězena půlka, zbytek letěl doma do koše. Dle hodnocení a fotek na internetu jsem čekala opravdu něco jiného, asi jsem měla jen smůlu na kuchaře, což by si ale dle mého názoru taková restaurace neměla dovolit. Napsala jsem také nespokojenou zprávu s fotografií pizzy do zpráv na facebooku, zprávu si přečetli, neodpověděli, neomluvili se. Obsluha v restauraci nic moc, připadalo mi, jako by na nás koukala ,,z vrchu". Je to velká škoda, znovu tam už nezavítám, a to jsem dříve tuhle restauraci měla ráda, prostředí se mi moc líbí.
 • Zdjęcie profilowe użytkownika Andrea Salayová

  Bezlepková pizza i cestoviny!

  , przez
  opinia
  Atmosfera
  Usługa
  Różnorodność
  Posiłki
   La Strada je jedna z mojich obľúbených reštaurácií, hlavne kvoli skvelému bezlepkovému výberu. Pizza je skvelá, dá sa jesť aj zohriata na druhý deň, cestoviny sú tiež top :) Okrem toho majú aj polievky s bezlepkovými bagetkami! Obsluha je niekedy nepríjemná, ale kvoli tomu jedlu sa to oplatí pretrpieť :D