LA STRADA

Glutenvrij restaurant in Brno
3.2 / 5

gebaseerd op 4 Kunde anmeldelser

50 % aanbevelingen

Over LA STRADA

Bij LA STRADA genieten mensen met coeliakie samen met hun vrienden van een heerlijke pizza. We hebben heel veel pizza's, waarvan meerdere zonder gluten. Waar voor je geld, of je nu glutenintolerant bent of niet. Als je lijdt aan glutenintolerantie bevelen wij aan om vooraf te bestellen. Dit betekent dat je de pizza krijgt die je wilt - smakelijk en 100% glutenvrij. Geniet veilig en met smaak.

1 Foto's en video's

4 Recensies

Schrijf een recensie
 • Profielfoto van hanushka

  Asi špatný kuchař??

  , by
  Ambience
  Service
  Verscheidenheid
  Maaltijden
   Nedávno jsem do restaurace zavítala po delší době a byla jsem velmi zklamaná. Pizzu tvořilo nedopečené, rozmočené gumové těsto, na žádost ještě pár minut dopečeno, ale bohužel už to ničemu nepomohlo. Z hladu snězena půlka, zbytek letěl doma do koše. Dle hodnocení a fotek na internetu jsem čekala opravdu něco jiného, asi jsem měla jen smůlu na kuchaře, což by si ale dle mého názoru taková restaurace neměla dovolit. Napsala jsem také nespokojenou zprávu s fotografií pizzy do zpráv na facebooku, zprávu si přečetli, neodpověděli, neomluvili se. Obsluha v restauraci nic moc, připadalo mi, jako by na nás koukala ,,z vrchu". Je to velká škoda, znovu tam už nezavítám, a to jsem dříve tuhle restauraci měla ráda, prostředí se mi moc líbí.
 • Profielfoto van dajana.ma

  Idealni restaurace

  , by
  aanbeveling
  Ambience
  Service
  Verscheidenheid
  Maaltijden
   Bezlepkaci si zde muzou vybrat z mnoha jidel - testoviny, ryze, maso az po bezlepkovou pizzu, ktera nema konkurenci. Za me doporucuji! :-)
 • Profielfoto van Andrea Salayová

  Bezlepková pizza i cestoviny!

  , by
  aanbeveling
  Ambience
  Service
  Verscheidenheid
  Maaltijden
   La Strada je jedna z mojich obľúbených reštaurácií, hlavne kvoli skvelému bezlepkovému výberu. Pizza je skvelá, dá sa jesť aj zohriata na druhý deň, cestoviny sú tiež top :) Okrem toho majú aj polievky s bezlepkovými bagetkami! Obsluha je niekedy nepríjemná, ale kvoli tomu jedlu sa to oplatí pretrpieť :D