Caffe Verdon

Glutenvrij restaurant in Trnava
5.0 / 5

gebaseerd op 2 Kunde anmeldelser

100 % aanbevelingen

Over Caffe Verdon

Bij Caffe Verdon zijn mensen met coeliakie in goede handen: hier vinden ze speciale glutenvrije producten. Caffe Verdon houdt rekening met mensen met coeliakie en heeft een aanbod van glutenvrije gerechten. Mensen met glutenintolerantie kunnen zichzelf verwennen en onze originele creaties uitproberen. Caffe Verdon is een levendig etablissement voor alle glutenvrije fijnproevers!

3 Foto's en video's

2 Recensies

Schrijf een recensie
 • Profielfoto van Michaela Halenarova
  OTG Contest reference

  Najlepšia bezlepková kaviareň v Trnave

  , by
  aanbeveling
  Ambience
  Service
  Verscheidenheid
  Maaltijden
   Táto kaviarnička ma oslovila už na prvý dojem svojím vzhľadom. Keď som vošla dnu a uvidela ponuku bezlepkový zákuskov a tortičiek ostala som milo prekvapená. To však nebolo všetko, v menu totiž ponúkajú aj raňajky s a na výber je aj z bezlepkových jedál. Dala som si šunkovo - syrové panini, na ktoré neviem povedať zle slovo. Bolo chutné, mäkké a vláčne. Jendoducho MŇAM! tak ak máte chuť si niečo len zamlsať alebo si zobrať malý snack tak vrelo odporúčam - z raňajkového menu je možnosti si vybrať niektoré jedlá počas celého dňa :)
 • Profielfoto van Majka31

  Caffe Verdon

  , by
  aanbeveling
  Ambience
  Service
  Verscheidenheid
  Maaltijden
   Táto kaviareň v Trnave má útulný interiér v štýle vintage. Obsluha je veľmi milá a rýchla. Kaviareň okrem rôznych druhov chutnej kávy ponúka bezlepkové a bezlaktózové zákusky, na výber majú z viacerých drohov.