Mijn vrienden gaan vaak 's middags een broodje döner eten – mag ik dat ook?

Mijn vrienden gaan vaak 's middags een broodje döner eten – mag ik dat ook?

Dat het Turkse brood een typische glutenbron is, weet je vast wel. Dat mag je dus beslist niet eten, maar neem liever de inhoud van het broodje döner. Natuurlijk moet je ook hier navragen of alles glutenvrij is. Het reepjesvlees is vaak verrijkt met paneermeel en in de sauzen en kruiden kunnen ook gluten zitten. Hier helpt zoals altijd: Gewoon navragen!