LA STRADA

Restaurante libre de gluten en Brno
3.2 / 5

basado en 4 Opiniones de los usuarios

50 % recomendaciones

Información LA STRADA

En LA STRADA las personas celíacas pueden reunirse con sus amigos con confianza y disfrutar comiendo pizza. Se ofrecen distintas pizzas, muchas de ellas también sin gluten. De este modo, tanto celíacos como no celíacos encuentran su lugar. Si padece de intolerancia al gluten, es aconsejable realizar el pedido por adelantado. De este modo, le prepararán la pizza que se le antoje de forma segura y sin renunciar a todo su sabor. Acogedor, seguro, delicioso.

1 Fotos y vídeos

4 Críticas

Escribir una crítica
 • Imagen de perfil de hanushka

  Asi špatný kuchař??

  , by
  Ambiente
  Servicio 
  Variedad
  Comidas
   Nedávno jsem do restaurace zavítala po delší době a byla jsem velmi zklamaná. Pizzu tvořilo nedopečené, rozmočené gumové těsto, na žádost ještě pár minut dopečeno, ale bohužel už to ničemu nepomohlo. Z hladu snězena půlka, zbytek letěl doma do koše. Dle hodnocení a fotek na internetu jsem čekala opravdu něco jiného, asi jsem měla jen smůlu na kuchaře, což by si ale dle mého názoru taková restaurace neměla dovolit. Napsala jsem také nespokojenou zprávu s fotografií pizzy do zpráv na facebooku, zprávu si přečetli, neodpověděli, neomluvili se. Obsluha v restauraci nic moc, připadalo mi, jako by na nás koukala ,,z vrchu". Je to velká škoda, znovu tam už nezavítám, a to jsem dříve tuhle restauraci měla ráda, prostředí se mi moc líbí.
 • Imagen de perfil de dajana.ma

  Idealni restaurace

  , by
  Recomendación
  Ambiente
  Servicio 
  Variedad
  Comidas
   Bezlepkaci si zde muzou vybrat z mnoha jidel - testoviny, ryze, maso az po bezlepkovou pizzu, ktera nema konkurenci. Za me doporucuji! :-)
 • Imagen de perfil de Andrea Salayová

  Bezlepková pizza i cestoviny!

  , by
  Recomendación
  Ambiente
  Servicio 
  Variedad
  Comidas
   La Strada je jedna z mojich obľúbených reštaurácií, hlavne kvoli skvelému bezlepkovému výberu. Pizza je skvelá, dá sa jesť aj zohriata na druhý deň, cestoviny sú tiež top :) Okrem toho majú aj polievky s bezlepkovými bagetkami! Obsluha je niekedy nepríjemná, ale kvoli tomu jedlu sa to oplatí pretrpieť :D