Caffe Verdon

Gluten free restaurant in Trnava
5.0 / 5

based on 2 customer reviews

100 % recommendations

About Caffe Verdon

People with coeliac disease are in good hands at Caffe Verdon: there are special gluten-free products for them here. Caffe Verdon has caters to the requirements of people with coeliac disease and offers gluten-free dishes. People with gluten intolerance can indulge themselves and try out the original creations. Caffe Verdon is a lively establishment for all gluten-free gourmets!

3 Photos and videos

2 Reviews

Write a review
 • Profile picture for user Michaela Halenarova
  OTG Contest reference

  Najlepšia bezlepková kaviareň v Trnave

  , by
  recommendation
  Ambience
  Service
  Variety
  Meals
   Táto kaviarnička ma oslovila už na prvý dojem svojím vzhľadom. Keď som vošla dnu a uvidela ponuku bezlepkový zákuskov a tortičiek ostala som milo prekvapená. To však nebolo všetko, v menu totiž ponúkajú aj raňajky s a na výber je aj z bezlepkových jedál. Dala som si šunkovo - syrové panini, na ktoré neviem povedať zle slovo. Bolo chutné, mäkké a vláčne. Jendoducho MŇAM! tak ak máte chuť si niečo len zamlsať alebo si zobrať malý snack tak vrelo odporúčam - z raňajkového menu je možnosti si vybrať niektoré jedlá počas celého dňa :)
 • Profile picture for user Majka31

  Caffe Verdon

  , by
  recommendation
  Ambience
  Service
  Variety
  Meals
   Táto kaviareň v Trnave má útulný interiér v štýle vintage. Obsluha je veľmi milá a rýchla. Kaviareň okrem rôznych druhov chutnej kávy ponúka bezlepkové a bezlaktózové zákusky, na výber majú z viacerých drohov.